Forum Gangu BLOODS

Forum Gangu BLOODS

Ogłoszenie

Forum Gangu BLOODS jest stworzone z forum gangu Butalni więc można tutaj znaleść co nie co o dawniej najlepszym Gangu na PBP

#1 2012-03-06 17:11:23

Kuduro

Członkowie Gangu

Zarejestrowany: 2012-03-06
Posty: 2
Punktów :   

Podanie O Vice Lidera Gangu Brutalni [Kuduro]

1-Nick w grze : [PBP]Kuduro[BR]
2- ile czasu grasz na serwie : 72 godziny
3.http://panel.bestplay.pl/i/11012.pasek1.png
4-Dla czego chcesz zostać Vliderem/Liderem GANGU ? : Chciałbym zostać Vice liderem gangu BR ponieważ , spędzam dużo czasu na serwerze  i jestem ogar . Jesteście Bardzo miłym Gangiem . Macie trochę mało aktywnych członków na serwerze dlatego ja Kuduro  będę chciał to zmienić .
5- Zapoznałeś się z naszym regulaminem ? tak/nie : tak oczywiście
6-Ogarniasz dobrze Granie na BestPlay ? skala 1/10 : 10 grałem na serwerze kiedy w atrakcjach  były tylko /derby



Dodam tak od siebie że nie wyjdę z gangu po 3 dniach bo ja  to nie te lamusy z MT [ albo jak kiedyś z NZN]

Offline

 

#2 2012-03-06 17:19:36

 LeszeK

Administratorzy Forum  Vice Lider  Gangu

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 54
Punktów :   
WWW

Re: Podanie O Vice Lidera Gangu Brutalni [Kuduro]

Jestem na tak. Dla tego że potrzeba nam aktywnego ViceLidera który będzie poszukiwał nowych członków do gangu [BR]-Brutalni

Jedyne co mnie martwi to to że jesteś od niedawna w gangu.Ale moim zdaniem można ci dać szanse tylko że jeszcze musi się wypowiedziec na ten temat drugi Lider - http://panel.bestplay.pl/i/12268.pasek1.png


Jeszcze RAZ jestem na TAK. !

Mam nadzieje,że jak Yanar się zgodzi to będziesz  aktywnie Reprezentował GANG

Offline

 

#3 2012-03-07 14:35:55

Yanar

Administratorzy Forum  Vice Lider  Gangu

Zarejestrowany: 2012-02-04
Posty: 46
Punktów :   

Re: Podanie O Vice Lidera Gangu Brutalni [Kuduro]

Niech będzie damy Cię na Vice Lidera podoba mi się że chcesz reprezentować nasz Gang nie długo dodam na PBP nowego Vice Lidera którym będziesz TY ! ale ostrzegam dajemy Ci próbny okres czasu który wynosi 10 dni jeśli się nie sprawdzisz stracisz swoje przywileje jako ViceLider ;] mam nadzieje że zrozumiałeś !! Życzę Powodzenia !!

Offline

 

#4 2012-03-07 14:43:01

Kuduro

Członkowie Gangu

Zarejestrowany: 2012-03-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie O Vice Lidera Gangu Brutalni [Kuduro]

dziękuje

Offline

 
ZAPRASZAM DO GANGU BLOODS

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wampiria.pun.pl www.missbimbo.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.smoki-gra.pun.pl www.kingsjungle.pun.pl